Hakkımızda

About Us Image
Hakkımızda

Kırmancı İnşaat ve Mimarlık.

Kırmancı İnşaat 1983 yılında Yılmaz KIRMANCI tarafından bir müteahhitlik firması olarak kurulmuştur. Ordu ve ilçelerinde yıllarca birçok okul hastane kamu hizmet binası projelerini başarıyla tamamlamıştır. 1997 yılında kurumsallaşmanın gelen çağın bir gereği olduğu düşüncesinden hareketle Kırmancı İnşaat Mimarlık Ltd. Şti. kurulmuştur.

Kaliteyi, doğruluk ve güveni en önemli değerleri olarak benimseyen ve bu değerleri hareket noktası olarak kabul eden Kırmancı İnşaat kurulduğu günden bu güne kadar okul hastane kamu hizmet binaları konut işyeri sanayi tesisleri ve alt yapı inşaatlarında uzmanlaşmış, gerek taahhüt ederek yürüttüğü inşaat işleriyle gerekse özel konut projeleriyle Ordu ilinde sektörün saygın şirketleri arasında adını farklı bir konuma yerleştirmiştir.

Mühendislik bilimlerini en yeni teknolojik olanaklarla üretimde uygulayıp müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve mükemmelleşme anlayışını esas alarak, insana, doğaya, çevreye ve topluma saygılı olarak sürdürmek, üstün nitelikli yapı anlayışını kusursuz alt yapı sistemleriyle birleştirmek, yılların deneyimini, insana saygı ilkesiyle buluşturmak ve bu şekilde ekonomiye katkıda bulunmak hedefindeki Kırmancı İnşaat yeni yüzyıldada kendini sürekli yenileme ve kaliteden taviz vermeme tutkusuyla var olacaktır.

Hayalinizdeki projeler için çalışıyoruz?

Projelerimize bir göz atın